Služby

Střechy

Střecha je jedním z nejdůležitějších prvků každé stavby. Chrání nás i náš majetek před nepříznivým počasím.
Životnost střechy se pohybuje v závislosti na typu a zvolené střešní krytině, nicméně se vždy počítá ve vyšších desítkách až stovkách let.
Stavbu nové střechy, tak nesmíme podcenit.

Tesařské práce - s použitím dřeva a systému jeho montáže dle přání či požadavku zákazníka
Klempířské práce - kompletní návrhy a realizace okapových systémů s užitím hliníkových, pozinkovaných, titanzinkových, měděných a PVC materiálů
Pokrývačské práce - využíváme širokou škálu střešních krytin tj.tvrdé krytiny (tašky), betternit, plechové profilované krytiny, modifikované asfaltové šindele a pásy, folie
Izolaterské práce - hydroizolace plochých střech
Montáž ochranného systému proti usedání ptactva
Výměna skel - střešních oken

Provádíme úpravy a pokrývání jak šikmých tak plochých střech.

Krovy

Nosná konstrukce střechy.
Účelem krovu je přenášení zatížení od vlastní tíhy, skladby střešního pláště laťování, izolační vrstvy, střešní krytiny, sněhu, větru a případných dalších užitných zatížení, do svislých nosných konstrukcí stavby.

Provádíme montáže všech typů krovu a opravy.

Dřevostavby

Text TextText TextText TextText TextText TextText TextText TextText TextText Text

Text TextText TextText TextText TextText TextText TextText TextText TextText Text

Izolace

Zateplení šikmé střechy nebo podkroví je skvělým řešením, jak zabránit únikům tepla během zimy a zároveň využít podkroví k bydlení. V letním období izolace zase omezuje prostup tepla dovnitř budovy. Nezateplenou nebo nesprávně zateplenou střechou může unikat až 10 % energie na vytápění.

Zateplení vede k úspoře nákladů na energie, ke zvýšení požární bezpečnosti domu. Zateplení šikmé střechy lze provést několika způsoby: nad krokvemi nebo mezi a pod krokvemi. Provádíme izolaci také podlah.

Jezírka

Plánujete stavbu zahradního jezírka, koupacího jezírka nebo jezírka pro chov ryb.?
Jsme tým lidí, kteří se specializují na realizaci(stavbu) koupacích, okrasných a chovných jezírek, potoků a vodopádů. Dále se zabýváme rekonstrukcemi, montáží a výrobou filtračních systémů, svařováním hydroizolačních folií, prací s kamenem a jeho dodávkou. V největší míře naše realizace provádíme v Moravskoslezském kraji, jsme ovšem schopni zajistit stavbu po celém území ČR.

Stavba jezírek začíná výběrem vhodného místa, ideálně které není v blízkosti listnatých stromů.
Jakmile si rozmyslíte rozměry jezírka a k jakému účelu jezírko máte (koupací jezírko,okrasné jezírko ,jezírko na chov ryb/ můžeme začít hloubit jámu včetně jednotlivých zón lišících se hloubkou, které budou sloužit různým druhům rostlin, případně ke koupání. Do vzniklé jámy zasadíme ochranu před protrhnutí fólie, jezírkovou fólii a dno nádrže a terasy pokryjeme štěrkem. Břehy vyložíme většími kameny a rostlinami. Jezírko můžeme dále doplnit o vodní kaskády, potůček a dalšími estetickými doplňky. Případné osazení menšími rybkami, je vhodné vždy konzultovat. Často se setkáváme s jezírky plných ryb. Tato jezírka se pak často nedokážou s takovou nerovnováhou vyrovnat. Vždy se při konstrukci jezírek snažíme o maximální přirozenou rovnováhu daného ekosystému.